Сайт переехал на новую платформу желаете перейти?

На этой странице


Пам'ятка щодо запобігання діабету

Открыть как PDF Отправить другу Версия для печати
Просмотров (3325) | Комментариев (0)
 

"Діабет" перекладається з грецької як "витікання", а "цукровий діабет" буквально означає "втрачати цукор". Це і є головною ознакою захворювання - збільшення рівня глюкози в організмі і виведення його із сечею.

Цукровий діабет сьогодні - одна із провідних медико-соціальних проблем. Мільйони людей в усіх країнах світу страждають на це захворювання.

Подробнее...
 

УВАГА! ГОСТРІ КИШКОВІ ІНФЕКЦІЇ

Открыть как PDF Отправить другу Версия для печати
Просмотров (3299) | Комментариев (0)
 

Гострі кишкові інфекції (ГКІ) є однією з найбільш актуальних проблем сучасної світової медицини. За даними ВООЗ у світі протягом останніх 10 років щорічно реєструються біля 1,5 млрд випадків діареї. Серед захворівших на кишкові інфекції важливу частку складають діти. Кишкові інфекції є однією з основних причин інфекційної захворюваності і смертності дітей в Україні.

Подробнее...
 

Харчова алергія. Лікування, профілактика

Открыть как PDF Отправить другу Версия для печати
Просмотров (3191) | Комментариев (0)
 

Останніми роками відмічається різке збільшення частоти харчової алергії (ХА) та пов'язаних з нею алергічних захворювань, особливо помітне у розвинутих країнах, у сім'ях із високим соціально- економічним статусом.

Подробнее...
 

Загартовування

Открыть как PDF Отправить другу Версия для печати
Просмотров (3895) | Комментариев (0)
 

1. Давньогрецький лікар Гіппократ, який є основоположником античної медицини, стверджував, що "холодні дні зміцнюють тіло, роблять його пружним і удобоподвіжним".

Подробнее...
 

Меланома шкіри – небезпечне захворювання!

Открыть как PDF Отправить другу Версия для печати
Просмотров (3951) | Комментариев (0)
 

Меланома походить з мелоноцитів, клітин організму, які практично є в усіх органах, але виникає частіше у тих органах, де більше пігментоутворюючіх клітин – шкірі.

Подробнее...
 
ещё...

Страница 1 из 4

Услуги сайта предоставляются без гарантий любого вида, как прямых так и непрямых. Пользователь соглашается с тем, что использует сайт на свой собственный риск. Нормативные документы, медицинские препараты, информационные материалы про их применение, а так же другая информация представленная на сайте, предназначена только для ознакомления и не может быть использована как инструкция для самостоятельной диагностики или лечения,  и может быть использована только по рецепту врача и под врачебным наблюдением. Мы не гарантируем, что вся информация и материалы, которые размещены на сайте, не содержат ошибок. Администрация сайта не несёт ответственности за возможный вред, нанесённый Вашему здоровью, самоcтоятельным лечением по материалам сайта.